Mycie, ciśnieniowe czyszczenie i malowanie elewacji oraz sufitów

Czystość wnętrz budynków jest bardzo ważna, ale nie można zapominać również o powierzchniach zewnętrznych. Ściany zewnętrzne to nierzadko wizytówka domków czy obiektów firmowych i niestety z biegiem czasu ulegają one znacznemu zabrudzeniu. W naszej firmie Over Group doskonale wiemy jednak, jak sobie z tym poradzić. Profesjonalne, ciśnieniowe mycie to najlepszy sposób na przywrócenie im dawnego piękna.

Nasze kompleksowe usługi sprzątające dedykowane są tak naprawdę wszystkim osobom. Sprzątanie domów, wspólnot mieszkaniowych, obiektów przemysłowych czy budynków biurowych. Nie boimy się żadnych wyzwań i zawsze gwarantujemy pełną satysfakcję z efektów naszej pracy.

Mycie i czyszczenie elewacji – Poznań

Jednym z większych problemów właścicieli budynków są z pewnością zabrudzenia ścian zewnętrznych. Zanieczyszczenia powietrza, brudne deszcze, bliskość ruchliwej drogi, a do tego materiały wykończeniowe podatne na zabrudzenia. To wszystko sprawia, że z biegiem czasu każda elewacja traci swoje pierwotne piękno. Bardzo często jest to ważny element dekoracyjny, który w przypadku budynków firmowych stanowi tak naprawdę wizytówkę przedsiębiorcy i buduje jego profesjonalny wizerunek.

Wystarczy jednak zdecydować się na nasze ciśnieniowe mycie i czyszczenie elewacji, aby przywrócić budynkowi jego dawny wygląd. Dodatkowo możemy również wykonać malowanie elewacji, doczyszczanie posadzek i mycie kostki brukowej, a nawet profesjonalne mycie dachów.

Tanie mycie elewacji

Niewątpliwie bardzo istotną zaletą naszych usług jest ich cena. Choć profesjonalnie i rzetelnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania, to jednak zawsze gwarantujemy najlepszy cennik usług na rynku. Prace wyceniamy oczywiście indywidualnie i ceny uzależnione są od metrażu, od skali zlecenia oraz od rodzaju zabrudzeń.

Estetyczny wygląd sufitów

Wygląd zewnętrzny budynku na pewno jest bardzo ważny, ale niewątpliwie większość z nas najwięcej uwagi przykłada jednak do stanu wnętrz. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak nieprzyjemnym problemem są zabrudzenia sufitów. Nierzadko dochodzi do nich bardzo krótko po remoncie i samodzielne ich usunięcie okazuje się nie tylko trudne, ale także czasochłonne oraz kosztowne.

Dla naszych Klientów z Poznania i okolic przygotowaliśmy jednak specjalną ofertę, profesjonalne czyszczenie sufitów, które zrealizujemy nie tylko szybko i niedrogo, ale przede wszystkim skutecznie. Korzystamy ze specjalistycznych środków chemicznych oraz z nowoczesnego sprzętu. Technikę zawsze dobieramy zarówno do rodzaju zabrudzenia, jak i do materiału, z którego sufit został wykonany. Usuwamy zanieczyszczenia z takich powierzchni jak:

  • kasetony,
  • materiały akustyczne,
  • blacha,
  • tkaniny,
  • płyty kartonowo-gipsowe,
  • elementy podwieszane.

Tak naprawdę rodzaj materiału nie ma dla nas znaczenia. Dysponujemy najlepszym na rynku wyposażeniem, z którego pomocą nasi doświadczeni pracownicy poradzą sobie z każdym zabrudzeniem. Realizując usługi sprzątające, jesteśmy w stanie usunąć nawet plamy z tłuszczu czy oleju, a także nieprzyjemne zapachy nikotynowe.

Niezależnie od wybranych usług gwarantujemy, że efekty naszych prac będą widoczne od razu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod powierzchnia zostanie odświeżona na długie lata. Dodatkowo możemy wykonać mycie ciśnieniowe terenów zewnętrznych, chodników, kostki brukowej i wielu innych powierzchni z wykorzystaniem podobnych technologii. Zapraszamy do kontaktu.

Czyszczenia elewacji Poznań

Z wielką starannością podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania. Usługi mycia, czyszczenia bądź malowania zewnętrznych ścian budynków wykonujemy profesjonalnie, stosując wysokiej klasy produkty oraz narzędzia czy sprzęt uznanych producentów. Śledzimy nowinki technologiczne z branży i aplikujemy na lokalny grunt, wykorzystując je w naszej codziennej pracy. Dbając o zadowolenie Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych czy firmowych proponujemy atrakcyjne ceny oraz kompetentną obsługę. Decydując się na współpracę z nami zyskać można lśniące wnętrza, piękne elewacje oraz uporządkowaną, czystą przestrzeń wokół każdego budynku.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad kosztami usług porządkowych, cena mycia elewacji zależy od rozmiarów budynku, stopnia zabrudzenia oraz innych czynników. W celu zapoznania się z konkretnym kosztorysem prosimy o kontakt. Po uzyskaniu szczegółowych informacji przedstawimy wstępny cennik. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z pozostałymi działami naszej oferty. Proponujemy między innymi czyszczenie dachów bądź kostki brukowej. Działamy kompleksowo, zapewniając różnorodne rodzaje usług porządkowych – można na nas polegać.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Kontakt
Over Group
ul. Gałczyńskiego 52
60-194 Poznań
Zadzwoń:
503 648 094
518 933 007