Sprzątanie Poznań i okolice

Idealnie odkurzone dywany, doczyszczone płytki ceramiczne, krystaliczne okna czy brak plam na tapicerce foteli i sof. O idealnym porządku marzy na pewno każdy, ale najczęściej nieustannie znajdujemy sobie różne wymówki, aby sprzątanie mieszkania odłożyć na później. Nie ma co się temu dziwić. Dużo dzisiaj pracujemy i wracając do domu jedyne, o czym myślimy, to odpoczynek. Nasza firma sprzątająca Over Group może jednak odciążyć Państwa od tych obowiązków. Oferujemy między innymi kompleksowe:

  • sprzątanie domów i mieszkań,
  • usługi sprzątania biur,
  • sprzątanie po remoncie lub budowie,
  • czyszczenie dywanów…

…i wiele więcej. Gwarantujemy profesjonalne podejście do usług w przystępnej cenie, pomagając zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom.

Cena (nie) sprzątania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo często konkurencyjne firmy sprzątające może i mają wyjątkowo atrakcyjny cennik, ale jakość ich pracy pozostawia wiele do życzenia. Dla nas zawsze zdecydowanie najważniejsza jest jakość, a do tego pełna satysfakcja Klienta. Profesjonalne usunięcie trudnych plam z wykładzin, doczyszczenie kuchni czy umycie drogich podłóg wymaga zastosowania nowoczesnych narzędzi oraz specjalistycznych środków chemicznych. Nie oszczędzamy na tych materiałach, korzystając wyłącznie z produktów znanych i cenionych producentów.

Profesjonalny porządek w atrakcyjnej cenie

Choć rzetelnie podchodzimy do swojej pracy, zawsze staramy się również, aby cena realizacji usługi sprzątania pozostawała na atrakcyjnym poziomie. Dokonujemy więc indywidualnej wyceny zlecenia, biorąc pod uwagę stopień trudności pracy, rodzaj powierzchni do czyszczenia czy środki chemiczne i narzędzia, z których będziemy korzystali.

Idealny porządek bardzo pozytywnie wpływa na dobry nastrój wszystkich domowników. W przypadku firm jest to ważne z punktu widzenia wydajności pracy oraz samopoczucia pracowników. Nie można oczywiście zapominać o promocji biznesu. Zadbane wnętrza budynku firmy, w tym biura, zawsze pozytywnie wpływają na ocieplenie jej wizerunku.

Sprzątanie domów Poznań

Realizując usługi w budynkach mieszkalnych, stawiamy na kompleksową pomoc. W związku z tym możemy zaproponować również pranie tapicerki oraz czyszczenie mebli. Nowoczesne środki chemiczne i technologie mycia dobieramy do rodzaju materiału. Samodzielne mycie takich powierzchni bez odpowiedniej wiedzy może niestety skończyć się różnymi uszkodzeniami. Zlecając sprzątanie mieszkań nam, nie będzie trzeba się o to martwić. Zadbamy o bezpieczeństwo wszystkich czyszczonych powierzchni i szybko zrealizujemy każde powierzone nam zlecenie.

Kompleksowe sprzątanie domu, dużych i małych mieszkań, biurowca czy budynku przemysłowego to dla nas codzienność. Zapraszamy więc Państwa już teraz do skontaktowania się z naszą firmą. Dokładnie zaprezentujemy wszystkie usługi i przygotujemy atrakcyjną wycenę. To nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy. Zakup specjalistycznych narzędzi i środków chemicznych to naprawdę duży wydatek, którego dzięki nam będzie można uniknąć.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Kontakt
Over Group
ul. Gałczyńskiego 52
60-194 Poznań
Zadzwoń:
503 648 094
881 669 582