Sprzątanie Poznań i okolice

Cena (nie) sprzątania

Jaka jest najwyższa cena jaką można zapłacić za brak czystości i porządku w domu, biurze czy hali magazynowej? To oczywiście nasze zdrowie. Dlatego o sprzątanie warto zadbać profesjonalnie. Jeśli brakuje czasu, narzędzi lub zwyczajnie ludzi do tego, aby samemu zająć się sprzątaniem, to można tę czynność zlecić fachowcom. Firma porządkowa w dobrej cenie zagwarantuje ład i porządek w każdym pomieszczeniu.

Profesjonalny porządek w atrakcyjnej cenie

Porządek lubi chyba każdy, a sprzątanie – mało kto. Utrzymanie nienagannej czystości w miejscu pracy czy we własnych czterech kątach wymaga więc nie tylko chęci, ale i czasu, o czynniku ludzkim nie wspominając. Coraz bardziej popularnym zjawiskiem staje się zatem korzystanie z oferty takiej firmy jak nasza. Od wielu lat zajmujemy się bowiem profesjonalnym sprzątaniem biur, prywatnych domów, ogólnodostępnych obiektów, hal magazynowych czy wspólnot mieszkaniowych na terenie Poznania oraz w innych częściach kraju. W swoim dorobku mamy także wiele zleceń, które dotyczyły poremontowego czyszczenia różnych miejsc i obiektów.

Wykonywane prace wymagają poniesienia przez nas pewnych nakładów finansowych w postaci najnowocześniejszego sprzętu i produktów do czyszczenia z najwyższej półki. Jest to cena za jakość usług, jakie dostarczamy. Unikamy więc nadużyć w postaci „najtańsze” czy „tanie” licząc na zrozumienie wśród klientów, którzy oczekują profesjonalnej realizacji swoich zleceń. Gwarantujemy nie tylko świetnie przygotowaną do sprzątania kadrę, ale także to, że są to osoby, które wyróżniają się wysoką aparycją i odpowiednim podejściem do klienta obdarzającego nas zaufaniem. Miła i fachowa obsługa ma też przełożenie na wysoki standard wykonywanych prac.

Sprzątanie to nie wszystko, co oferujemy – poza usługami sprzątania proponujemy także szeroką gamę środków do czyszczenia oraz urządzeń (mopy, odkurzacze, szorowarki, polerki, wózki hotelowe i do sprzątania oraz wiele innych), których skuteczność można wcześniej przetestować. Możemy także zaproponować szkolenia z zakresu ich obsługi oraz odpowiedniego dozowania konkretnych preparatów do czyszczenia.

Z racji tego, że każdy klient traktowany jest indywidualnie – tak też dopasowywany jest ostateczny cennik usług firmy Overgroup.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Kontakt
Over Group
ul. Gałczyńskiego 52
60-194 Poznań
Zadzwoń:
503 648 094
881 669 582