Mycie, czyszczenie i konserwacja okien oraz szyb

Witryny sklepowe, szyby wystawowe, okna w biurowcach, mieszkaniach i wszelkie inne przeszklenia – przyjmujemy każde zlecenie. Mycie tego rodzaju powierzchni to bowiem jedna ze specjalizacji naszej firmy.

Czyszczenie okien Poznań

NIENAGANNA CZYSTOŚĆ KAŻDEGO OKNA

Różne czynniki atmosferyczne (deszcz, śnieg, grad), jak i coraz większy ruch samochodowy, mają negatywny wpływ na czystość okien w:

  • różnych obiektach biurowych,
  • domach,
  • mieszkaniach
  • czy okien wystawowych w sklepach.

Powstające zabrudzenia nie są estetycznym widokiem i wymagają częstego usuwania. Konserwowanie i mycie okien to wyzwanie, z którym bardzo chętnie za każdym razem mierzy się nasza firma. Mimo iż nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, to obsługujemy klientów z całej Polski. Bez względu więc na odległość zleceń, jak i wielkość powierzchni szklanych do czyszczenia, wywiązujemy się z powierzonych nam zadań zawsze terminowo i fachowo!

CZYSTE OKNA TERMINOWO I FACHOWO

Dysponując środkami czystości, które są specjalnie opracowywane pod kątem tego typu usług i powierzchni, a produkowane przez markowe firmy (np. Kleen Purgatis), możemy dać gwarancję rzetelnie zrealizowanych powierzonych zleceń. Do każdego rodzaju przeszkleń stosujemy bowiem inne preparaty czyszczące. Zwracamy uwagę na rodzaj materiału, z jakiego wykonane są wszelkie obramowania okienne i pod tym kątem dobieramy najbardziej optymalny środek myjący, pozwalający na dokładne mycie okien. Do okien drewnianych używane będą bowiem środki łagodniejsze – inne do szyb, a inne do ram. Przy oknach plastikowych czy aluminiowych stosujemy płyny, które nie wywołują ich „zmatowienia”, a jednocześnie także nie uszkadzają profili lub ram.

Mycie okien Poznań

Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy są odpowiednio przeszkoleni do wykonywanych czynności i uczulani na to, aby zwracać szczególną uwagę na dokładność podczas mycia okien i innych wykonywanych zabiegów czyszczących. W konsekwencji realizując firmowe usługi zachowują należytą ostrożność, a zarazem precyzyjnie uporają się z każdym zabrudzeniem.

Mycie okien z wykorzystaniem używanych przez nas środków czyszczących gwarantuje okna czyste, błyszczące i bez smug. Efekt ten utrzymuje się przy tym znacznie dłużej niż w przypadku tradycyjnych preparatów do mycia okien.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Kontakt
Over Group
ul. Gałczyńskiego 52
60-194 Poznań
Zadzwoń:
503 648 094
881 669 582