Pranie dywanów i czyszczenie wykładzin – Poznań

Dywany to siedlisko różnego typu roztoczy, bakterii, grzybów, osiadającego kurzu i brudu, czemu sprzyja codziennie chodzenie po nich. Cystematyczne czyszczenie wykładzin i pranie dywanów pozwala na zmniejszenie zagrożenia w postaci niepotrzebnie wywołanej alergii czy chorób. Nie bez znaczenia jest także ich wygląd estetyczny – często są bowiem swego rodzaju wizytówką pomieszczeń biurowych czy mieszkań.

Pranie dywanów Poznań

MAKSYMALNA SKUTECZNOŚĆ W USUWANIU PLAM

W ramach usług sprzątających nasza poznańska firma oferuje pranie dywanów i czyszczenie wykładzin (na sucho i na mokro) środkami chemicznymi, których producentami są najbardziej uznawane na świecie firmy – Kleen Purgatis, Swish oraz Forlux. Usługi obejmujące czyszczenie dywanów i wykładzin realizujemy na terenie Poznania z wykorzystaniem nowoczesnych i zaawansowanych technologii oraz specjalistycznego sprzętu. Maksymalna skuteczność naszego działania polega na całkowitym usunięciu:

  • najróżniejszych bakterii,
  • roztoczy,
  • kurzu,
  • brudu,
  • sierści psów,
  • pyłki roślin,
  • ludzki naskórek,
  • plam z wina,
  • resztek jedzenia,
  • rzeczy, które znajdują się powierzonych nam dywanach czy wykładzinach.

Warto wiedzieć, że czysty i pachnący świeżością dywan stanowi mniejsze zagrożenie chorobowe czy alergiczne dla jego użytkowników. Zwłaszcza, jeśli są to np. małe, jeszcze raczkujące dzieci. Równie ważnym powodem do tego, aby wykładzinę poddawać cyklicznemu czyszczeniu jest efekt wizualny.

CZYSTE WYKŁADZINY I DYWANY Z OVER GROUP

Znajdujące się w naszym zapleczu maszynowym doskonałej klasy urządzenia czyszczące dywany i wykładziny wykorzystujemy także do odczyszczania tapicerek meblowych i samochodowych. Powstające na nich różne zanieczyszczenia potrafimy skutecznie usunąć dzięki temu, że przetestowaliśmy już w naszej wieloletniej praktyce rozmaite techniki, jak i środki czyszczące. Nie ma przy tym znaczenia czy będzie to skóra czy inny rodzaj materiału – dla każdego typu mamy odpowiedni środek czyszczący. Efektem zatem naszych prac będą odświeżone estetycznie sofy, łózka, samochody i wszelkie inne rzeczy, które nam powierzą klienci.

Pranie dywanów i wykładzin w Poznaniu

Naszą ofertę obejmującą pranie dywanów i czyszczenie wykładzin kierujemy więc nie tylko do firm, ale także klientów indywidualnych w każdym punkcie Polski z Poznaniem na czele. Ekipa pracowników, którą zatrudniamy to ludzie, którzy z zaangażowaniem bardzo dokładnie wykonują usługi czyszczące. Ich walorem jest także wysoka kultura osobista i posiadane umiejętności.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Kontakt
Over Group
ul. Gałczyńskiego 52
60-194 Poznań
Zadzwoń:
503 648 094
881 669 582