Pranie dywanów i czyszczenie wykładzin – Poznań

Na piękno naszych domów oraz estetyczny wygląd biur bardzo duży wpływ ma stan dywanów, oraz wykładzin. Niestety są one mocno narażone na różne zabrudzenia. Brudne obuwie, wylane napoje czy plamy po sosach. Pranie dywanów to najlepszy sposób na to, aby usunąć z nich wszelkie plamy, pozbyć się widocznych zanieczyszczeń oraz tego, co nie widać na pierwszy rzut oka, a więc bakterii, grzybów i różnego rodzaju drobnoustrojów. Czyszczenie dywanów trzeba jednak wykonywać specjalistycznymi metodami i z wykorzystaniem wysokiej jakości środków chemicznych. Nasza firma z Poznania może się tym zająć, zawsze sprawnie i profesjonalnie, dopasowując technikę czyszczenia do konkretnego rodzaju materiału.

Pranie dywanów Poznań

Maksymalna skuteczność w usuwaniu plam

Wykazujemy wysoką skuteczność w realizacji tego typu usług przede wszystkim dzięki skupianiu się na najlepszych technologiach. Pranie dywanów i wykładzin to dopasowanie metody, narzędzi oraz środków chemicznych do rodzaju zabrudzeń, jak również do materiału. Nieumiejętne czyszczenie może doprowadzić do trwałego uszkodzenia materiału, a więc warto prace tego typu pozostawić naszej firmie.

W profesjonalnej pralni dywanów gwarantujemy najwyższą satysfakcję z efektów realizacji usług. Dywan lub wykładzina w firmie czy w domu, dzięki używaniu nowoczesnych technologii, będzie:

  • pachnący i odświeżony,
  • skutecznie odplamiony,
  • dogłębnie odkurzony,
  • zdezynfekowany.

Polecamy nowoczesne pranie dywanów metodą na sucho i na mokro zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

Czyste wykładziny i dywany z OVER GROUP

Zapraszamy Państwa już teraz do zapoznania się z naszymi usługami prania dywanów. Podejmiemy się każdego zadania, przygotujemy atrakcyjny cennik i szybko zajmiemy się realizacją każdego zlecenia. Czyste dywany w firmie pozytywnie wpływają na jej wizerunek, a w domu po prostu wprowadzają w miły nastrój. Dodatkowo materiał jest skutecznie zdezynfekowany, co z pewnością docenią rodzice małych, raczkujących jeszcze dzieci.

Pranie dywanów i wykładzin w Poznaniu

Naszą ofertę obejmującą pranie dywanów i czyszczenie wykładzin kierujemy więc nie tylko do firm, ale także klientów indywidualnych w każdym punkcie Polski z Poznaniem na czele. Ekipa pracowników, którą zatrudniamy to ludzie, którzy z zaangażowaniem bardzo dokładnie wykonują usługi czyszczące. Ich walorem jest także wysoka kultura osobista i posiadane umiejętności.

Pranie dywanów Poznań

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu sprzątania wnętrz oraz terenów wokół budynków czy elewacji. Oferujemy usługi, takie jak pranie dywanów oraz czyszczenie wykładzin na najwyższym poziomie. Stosujemy między innymi odkurzacze piorące marki Karcher, a także bardzo skuteczne, a jednocześnie bezpieczne środki chemiczne. Zamawiając usługę w Over Group mogą Państwo liczyć na idealne wypranie dywanu bądź wykładziny, a także suszenie. Zapraszamy do współpracy – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dbając o zadowolenie każdego Klienta, zarówno indywidualnego, jak i firmowego czy instytucjonalnego, oferujemy atrakcyjny cennik świadczonych usług. Cena każdego zlecenia ustalana jest jednostkowo – gwarantujemy jednak, że będzie ona adekwatna do jakości wykonywanych zadań. Stać Państwa na czysty, pachnący dywan. Dobry stan wykładzin ma nie tylko znaczenie wizualne, estetyczne, ale i pozytywnie wpływa na klimat panujący w pomieszczeniu. Świeżość oraz piękny zapach, brak zabrudzeń czy kurzu mają niebagatelne znaczenie dla jakości powietrza w danym mieszkaniu, jak również w firmie. Warto zadbać o pranie dywanów – my zajmiemy się tym zadaniem perfekcyjnie.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Kontakt
Over Group
ul. Gałczyńskiego 52
60-194 Poznań
Zadzwoń:
503 648 094
518 933 007