Sprzątanie biur i firm – Poznań

Firma, która zajmuje się sprzątaniem biur i która chce uchodzić za profesjonalną, oprócz realizacji swoich docelowych usług, powinna również dbać o czystość i estetykę pomieszczeń biurowych. Sprzątanie firm i biur w bardzo rzetelny sposób realizuje nasza firma z Poznania. Dopasowujemy się do czasu pracy i oczekiwań zleceniodawcy. Korzystanie z naszych usług, to często niższe koszty dla pracodawcy oraz gwarancja, że wszelkie prace zostaną wykonane terminowo i dokładnie.

Zadbamy o czystość twojego biura

Porządek i czystość w miejscu, w którym wykonywane są obowiązki służbowe, to bardzo ważny element pracy biurowej. Wpływa bowiem nie tylko na lepszą efektywność działań pracownika, ale również na jego samopoczucie. Komfortowe warunki pracy są więc niezwykle ważne. Wielu pracodawców przywiązuje do tego wagę również pod kątem wizerunku danej firmy. Nienaganna czystość w miejscach, w których przebywają klienci świadczy również o profesjonalizmie biura w każdej postaci.

O taką właśnie wizytówkę swoich klientów dba również firma Overgroup z Poznania, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem pomieszczeń biurowych. W tym zakresie zaufało nam już wiele podmiotów gospodarczych, z którymi nawiązaliśmy stałą współpracę. Przyjmujemy także pojedyncze zlecenia obejmujące sprzątanie biur od podmiotów gospodarczych z całego kraju.

Sprzątanie firm obejmuje m.in. mycie i czyszczenie okien, podłóg, posadzek, drzwi, a także pranie i czyszczenie na sucho lub na mokro dywanów i wykładzin znajdujących się w Twoim biurze.

Do realizacji tych zadań wykorzystujemy tylko sprawdzonej i najwyższej jakości środki do czyszczenia produkowane przez firmy chemiczne takie jak np. Kleen Purgatis, Swish czy Forlux. Oprócz doskonałego efektu czystości w pomieszczeniach utrzymuje się również bardzo przyjemny i świeży zapach zastosowanych środków, który utrzymuje się jeszcze długo.

Atutem poznańskiej firmy Overgroup jest także posiadanie sprzętu najwyższej klasy, który zmawiamy i kupujemy u światowych i markowych producentów i który sprawia, że sprzątanie staje się łatwiejsze. Nowoczesne urządzenia (odkurzacze, szorowarki i inne maszyny) pozwalają na dokładne sprzątanie biur i usunięcie każdego zabrudzenia.

Overgroup Poznań – Chcesz sprawdzić skuteczność naszych działań w swojej firmie? Skorzystaj z usług, które Ci proponujemy!

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Kontakt
Over Group
ul. Gałczyńskiego 52
60-194 Poznań
Zadzwoń:
503 648 094
881 669 582