Sprzątanie i doczyszczanie na wysokościach – Poznań i okolice

Firma Over Group z Poznania wykonuje różnego rodzaju usługi przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu alpinistycznego. W naszej ofercie znajduje się między innymi sprzątanie i doczyszczanie na wysokościach, które realizujemy przy użyciu starannie dobranych technik alpinistycznych. Tego typu metody są zarezerwowane dla wykonywania prac w różnego rodzaju trudno dostępnych miejscach związanych z wysokością, dla których realizacji z przyczyn technologicznych lub ekonomicznych rezygnuje się z rusztowań czy podnośników koszowych.

W dużym skrócie, techniki alpinistyczne polegają na wykorzystywaniu lin oraz różnego rodzaju przyrządów do zjazdów i podchodzenia, służących nie tylko do asekuracji, ale także stanowiących formę wiszących rusztowań.

Sprzątanie na wysokościach w Poznaniu

Kompleksowe usługi alpinistyczne

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że usługi wysokościowe wymagają nie tylko zastosowania specjalistycznego sprzętu, ale także fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego nasza firma zatrudnia wyłącznie kompetentnych alpinistów posiadających wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania prac na wysokości. Realizowane usługi są nadzorowane przez instruktorów zajmujących stanowiska kierownicze. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko najwyższą jakość prac, ale także pełne bezpieczeństwo.

Jakie prace wykonujemy w ramach świadczonych usług?

Zakres prac, które mogą być realizowane przy wykorzystaniu technik alpinistycznych, jest bardzo szeroki. Tego typu metody sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie można dotrzeć za pomocą dźwigu lub podnośnika koszowego. W ramach przygotowanej oferty nasza firma wykonuje usługi linowe bez względu na wysokość.

 

W zakres wykonywanych przez nas usług wchodzą takie prace, jak:

  • czyszczenie i renowacja elewacji,
  • mycie okien i przeszkleń budynków mieszkalnych oraz przemysłowych,
  • wysokociśnieniowe mycie elewacji,
  • usuwanie pyłów z kominów,
  • czyszczenie kominów przemysłowych,
  • czyszczenie rynien oraz rur.

Ceny świadczonych przez nas usług z zakresu sprzątania i doczyszczania na wysokości są w dużej mierze uzależnione od metrażu, stopnia skomplikowania dostępu, a także rodzaju powierzchni (szkło, aluminium, kamień, blacha itp.). W celu poznania szczegółowej wyceny zachęcamy do kontaktu telefonicznego z firmą Over Group lub bezpośredniego odwiedzenia naszego biura zlokalizowanego w Poznaniu przy ulicy Gałczyńskiego 52.

Doczyszczanie na wysokościach Poznań

W celu uzyskania więcej szczegółów na temat naszej oferty związanej z pracami wysokościowymi zachęcamy do kontaktu:

Over Group

ul. Gałczyńskiego 52

60-194 Poznań

Zadzwoń:

503 648 094

881 669 582

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Kontakt
Over Group
ul. Gałczyńskiego 52
60-194 Poznań
Zadzwoń:
503 648 094
881 669 582