Sprzątanie po budowie i remontach

Inwestor czy ekipa remontowo-budowlana nie zawsze dysponuje czasem oraz odpowiednimi narzędziami do tego, aby posprzątać teren po zrealizowanych pracach. Wówczas o pomoc można poprosić firmę, która realizuje na co dzień tego typu usługi. Dzięki posiadanym urządzeniom i środkom czyszczącym szybko oraz kompleksowo poradzi sobie problemem bałaganu.

Sprzątanie po budowie sprzątanie Poznań

KOMPLEKSOWE PORZĄDKI PO REMONCIE

Remont czy budowa jakiegokolwiek obiektu oznacza w konsekwencji wielki bałagan na terenie wykonywanych prac. Stosy gruzu, śmieci, czasami też elementów dużych, ciężkich czy niebezpiecznych – to standardowy krajobraz, z którym trzeba się uporać. Nie zawsze jednak inwestor czy ekipa robotników ma do tego odpowiednie narzędzia czy zwyczajnie – czas. Prace porządkowe – szybko i kompleksowe – wykonać może wówczas nasza firma.

Oprócz usunięcia wszystkich śmieci myjemy okna, drzwi, fugi, gruntowanie czyścimy i polerujemy podłogi oraz posadzki, usuwamy pył ze ścian i sufitów oraz odczyszczamy meble, schody, tarasy, balustrady. Sprzątanie po budowie to także:

  • wypranie lub odkurzenie dywanów i wykładzin,
  • likwidacja różnego rodzaju zabrudzeń po farbach oraz klejach,
  • jak i wiele innych prac.

W tym zakresie dopasowujmy się do indywidualnych oczekiwań klientów.

Gwarantowana wysoka jakość naszych usług wynika z najnowszego sprzętu, którym dysponujemy, jak i używanych środków czyszczących. Specjalistyczne urządzenia i preparaty zmierzą się z każdym, nawet najbardziej uporczywym zabrudzeniem.

PEŁNA CZYSTOŚĆ NA BUDOWIE

Sprzątanie po remontach Poznań

Wykwalifikowana ekipa sprzątająca szybko i dokładnie zrealizuje każde zlecenie. W tym nie jesteśmy już nowicjuszami – mamy już bowiem na swoim koncie wiele zleceń zrealizowanych w obiektach po budowie, czy remoncie. Wszelkie prace związane z ich czyszczeniem wykonaliśmy za każdym razem terminowo i rzetelnie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani pojedynczymi zleceniami czy też stałą współpracą z naszą firmą, to czekamy na kontakt! Swoje usługi realizujemy w każdym miejscu na mapie Polski. Efekt końcowy wyczyszczonych pomieszczeń poremontowych, jak i zadowolenie ze strony zleceniodawcy to najlepsza wizytówka naszego przedsiębiorstwa.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Kontakt
Over Group
ul. Gałczyńskiego 52
60-194 Poznań
Zadzwoń:
503 648 094
881 669 582