Sprzątanie po budowie i remontach Poznań

Prace remontowo-budowlane zawsze muszą zakończyć się kompleksowym czyszczeniem wszystkich powierzchni. To nie tylko usunięcie resztek materiałów budowlanych, gruzu i różnych pyłów z podłóg. To również w większości przypadków także wyczyszczenie wszystkich okien, ram okiennych, drzwi, płytek podłogowych i wielu innych elementów. To zadanie nie tylko trudne, ale także czasochłonne, ale nasza firma sprzątająca z Poznania może wziąć te prace na swoje barki.

Sprzątanie po budowie sprzątanie Poznań

KOMPLEKSOWE PORZĄDKI PO REMONCIE

Jesteśmy zespołem elastycznych pracowników, którzy dopasują się do potrzeb każdego zleceniodawcy. Sprzątanie po remoncie w naszym przypadku oznacza wykorzystanie nowoczesnych narzędzi oraz specjalistycznych środków chemicznych. Metodę czyszczenia zawsze dobieramy do konkretnych warunków, jak również do tego, z jakiego materiału wykonane są sprzątane powierzchnie.

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz sprawną realizację powierzonym nam zadań. Oferujemy nie tylko sprzątanie domów i mieszkań, ale także biur, budynków przemysłowych, magazynów i wszystkich obiektów, w których prowadzone były prace remontowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w niektórych przypadkach przed remontem nie usuwa się wszystkiego z pomieszczeń, na przykład przykrywając wyposażenie folią. Pomimo usilnych starań najczęściej i tak coś się zabrudzi, ale nasza firma, wykonując sprzątanie po remontach, na pewno temu zaradzi. Oferujemy więc między innymi:

  • kompleksowe odplamianie i czyszczenie dywanów,
  • usuwanie pozostałości klejów i farb z różnych powierzchni, w tym z mebli,
  • sprzątanie i czyszczenie podłóg.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić każde sprzątanie po remontach, zawsze fachowo, szybko i za przystępne pieniądze.

PEŁNA CZYSTOŚĆ NA BUDOWIE

Sprzątanie po remontach Poznań

Oczywiście nie skupiamy się wyłącznie na usługach poremontowych. Przeprowadzimy także kompleksowe sprzątanie po budowie, w każdym obiekcie, zawsze sprawnie, profesjonalnie i z gwarancją satysfakcji.

Jeśli więc tylko szukają Państwo specjalistów, którzy przeprowadzą pełne sprzątanie po remontach lub po pracach budowlanych, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całego kraju i zawsze dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Kontakt
Over Group
ul. Gałczyńskiego 52
60-194 Poznań
Zadzwoń:
503 648 094
518 933 007