Nowoczesny i sprawdzony sprzęt

Nasza firma stawia na ciągły rozwój, dlatego pracownicy Overclean stale podnoszą swoje kwalifikacje. Dbamy również o to, by sprzęt, którego używamy, był nowoczesny i charakteryzował się wysoką jakością. Dotyczy to także podnośników koszowych. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju zwyżki. Każda z nich posiada aktualną decyzję Urzędu Dozoru Technicznego o dopuszczeniu jej do użytkowania. Przed wynajęciem maszyny, ustalamy jakie czynności będą wykonywane. Wszystko po to, by przekazać Państwu odpowiedni sprzęt o określonych parametrach i właściwościach. Na każdym etapie zlecenia mogą Państwo liczyć na fachową pomoc i doradztwo.
Nasi operatorzy podnośników koszowych posiadają uprawnienia na obsługę podestów ruchomych przejezdnych, montowanych na podwoziu samochodowym. Oprócz tego każdy z nich posiada aktualne badania lekarskie, które pozwalają operować sprzętem.

Rozległe możliwości

Naszymi Klientami są zarówno firmy, instytucje, jak i osoby prywatne, ponieważ podnośniki koszowe doskonale sprawdzą się w różnego typu pracach. Zwyżki można wykorzystać przy wykonywaniu zleceń dekarsko-blacharskich (w tym odśnieżania dachów, usuwania oblodzeń i sopli), konserwacji oświetlenia zewnętrznego, podczas prac związanych z pielęgnowaniem zieleni (cięcie gałęzi i drzew). Podnośniki koszowe z powodzeniem sprawdzają się również w myciu okien, czyszczeniu i malowaniu elewacji oraz w szeroko pojętych zadaniach remontowych, budowlanych, konserwatorskich i inspekcyjnych. Zwyżki znalazły swoje zastosowanie także na planach fotograficznych i filmowych oraz podczas montażu reklam czy billboardów.
Nasze podnośniki koszowe posiadają agregaty prądotwórcze. Pozwala to na podłączenie do zasilania elektrycznego 230V do podnośnika, jak i podłączenie do napięcia 230V bezpośrednio w koszu zwyżki. Dzięki temu nie ma konieczności, żeby posiadali Państwo własne agregaty prądotwórcze w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia do zasilenia elektrycznego. Dodatkowo, podnośniki są wyposażone w pomarańczowe światła ostrzegawcze, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracy w nocy czy na jezdni. Każda zwyżka posiada niezbędne elementy (słupki, pachołki, taśmy ostrzegawcze) potrzebne do odgrodzenia przestrzeni pracy sprzętu i oddzielenia go np. od przechodniów lub jeżdżących samochodów.
Gwarantujemy Państwu rzetelność, szybkość i pełen profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy i instytucje. Siedziba firmy Overclean mieści się w Poznaniu, jednak swoje usługi wykonujemy na terenie całego kraju.
Poniżej przedstawiamy cennik:
Koszt godziny pracy wynosi 70 zł netto.
Poznań: minimalny czas wynajmu
2 godziny pracy + 1 godzina na dojazd i przygotowanie do pracy.
Poza terenem Poznania: minimalny czas wynajmu
3 godziny pracy + 1 godzina na dojazd i przygotowanie do pracy.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji!

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Kontakt
Over Group
ul. Gałczyńskiego 52
60-194 Poznań
Zadzwoń:
503 648 094
518 933 007