Mycie, ciśnieniowe czyszczenie i malowanie elewacji oraz sufitów

Czystość wnętrz budynków jest bardzo ważna, ale nie można zapominać również o powierzchniach zewnętrznych. Ściany zewnętrzne to nierzadko wizytówka domków czy obiektów firmowych i niestety z biegiem czasu ulegają one znacznemu zabrudzeniu. W naszej firmie Over Group doskonale wiemy jednak, jak sobie z tym poradzić. Profesjonalne, ciśnieniowe mycie to najlepszy sposób na przywrócenie im dawnego piękna.

Nasze kompleksowe usługi sprzątające dedykowane są tak naprawdę wszystkim osobom. Sprzątanie domów, wspólnot mieszkaniowych, obiektów przemysłowych czy budynków biurowych. Nie boimy się żadnych wyzwań i zawsze gwarantujemy pełną satysfakcję z efektów naszej pracy.

Mycie i czyszczenie elewacji – Poznań

Jednym z większych problemów właścicieli budynków są z pewnością zabrudzenia ścian zewnętrznych. Zanieczyszczenia powietrza, brudne deszcze, bliskość ruchliwej drogi, a do tego materiały wykończeniowe podatne na zabrudzenia. To wszystko sprawia, że z biegiem czasu każda elewacja traci swoje pierwotne piękno. Bardzo często jest to ważny element dekoracyjny, który w przypadku budynków firmowych stanowi tak naprawdę wizytówkę przedsiębiorcy i buduje jego profesjonalny wizerunek.

Wystarczy jednak zdecydować się na nasze ciśnieniowe mycie i czyszczenie elewacji, aby przywrócić budynkowi jego dawny wygląd. Dodatkowo możemy również wykonać malowanie elewacji, doczyszczanie posadzek i mycie kostki brukowej, a nawet profesjonalne mycie dachów.

Mycie i czyszczenie elewacji Poznań

Tanie mycie elewacji

Niewątpliwie bardzo istotną zaletą naszych usług jest ich cena. Choć profesjonalnie i rzetelnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania, to jednak zawsze gwarantujemy najlepszy cennik usług na rynku. Prace wyceniamy oczywiście indywidualnie i ceny uzależnione są od metrażu, od skali zlecenia oraz od rodzaju zabrudzeń.

Estetyczny wygląd sufitów

Wygląd zewnętrzny budynku na pewno jest bardzo ważny, ale niewątpliwie większość z nas najwięcej uwagi przykłada jednak do stanu wnętrz. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak nieprzyjemnym problemem są zabrudzenia sufitów. Nierzadko dochodzi do nich bardzo krótko po remoncie i samodzielne ich usunięcie okazuje się nie tylko trudne, ale także czasochłonne oraz kosztowne.

Dla naszych Klientów z Poznania i okolic przygotowaliśmy jednak specjalną ofertę, profesjonalne czyszczenie sufitów, które zrealizujemy nie tylko szybko i niedrogo, ale przede wszystkim skutecznie. Korzystamy ze specjalistycznych środków chemicznych oraz z nowoczesnego sprzętu. Technikę zawsze dobieramy zarówno do rodzaju zabrudzenia, jak i do materiału, z którego sufit został wykonany. Usuwamy zanieczyszczenia z takich powierzchni jak:

 • kasetony,
 • materiały akustyczne,
 • blacha,
 • tkaniny,
 • płyty kartonowo-gipsowe,
 • elementy podwieszane.

Tak naprawdę rodzaj materiału nie ma dla nas znaczenia. Dysponujemy najlepszym na rynku wyposażeniem, z którego pomocą nasi doświadczeni pracownicy poradzą sobie z każdym zabrudzeniem. Realizując usługi sprzątające, jesteśmy w stanie usunąć nawet plamy z tłuszczu czy oleju, a także nieprzyjemne zapachy nikotynowe.

Niezależnie od wybranych usług gwarantujemy, że efekty naszych prac będą widoczne od razu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod powierzchnia zostanie odświeżona na długie lata. Dodatkowo możemy wykonać mycie ciśnieniowe terenów zewnętrznych, chodników, kostki brukowej i wielu innych powierzchni z wykorzystaniem podobnych technologii. Zapraszamy do kontaktu.

Mycie elewacji Poznań

Czyszczenia elewacji Poznań

Z wielką starannością podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania. Usługi mycia, czyszczenia bądź malowania zewnętrznych ścian budynków wykonujemy profesjonalnie, stosując wysokiej klasy produkty oraz narzędzia czy sprzęt uznanych producentów. Śledzimy nowinki technologiczne z branży i aplikujemy na lokalny grunt, wykorzystując je w naszej codziennej pracy. Dbając o zadowolenie Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych czy firmowych proponujemy atrakcyjne ceny oraz kompetentną obsługę. Decydując się na współpracę z nami zyskać można lśniące wnętrza, piękne elewacje oraz uporządkowaną, czystą przestrzeń wokół każdego budynku.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad kosztami usług porządkowych, cena mycia elewacji zależy od rozmiarów budynku, stopnia zabrudzenia oraz innych czynników. W celu zapoznania się z konkretnym kosztorysem prosimy o kontakt. Po uzyskaniu szczegółowych informacji przedstawimy wstępny cennik. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z pozostałymi działami naszej oferty. Proponujemy między innymi czyszczenie dachów bądź kostki brukowej. Działamy kompleksowo, zapewniając różnorodne rodzaje usług porządkowych – można na nas polegać.

Czyszczenie tynku Poznań

Każda elewacja potrzebuje gruntownego czyszczenia i najlepiej, gdy jest ono wykonywane regularnie raz do roku. To jak często konieczne będzie odświeżenie ścian zewnętrznych, zależy od wielu czynników, m.in. jakości i struktury tynku, usytuowania budynku oraz wilgoci. Samodzielne mycie elewacji to trudne zadanie. Aby efekt był zadowalający, niezbędne jest często zastosowanie specjalistycznego sprzętu, którego nie ma w każdym domu. Oprócz tego dla niedoświadczonych osób będzie to bardzo czasochłonne zajęcie. Natomiast bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia istnieje ryzyko uszkodzenia elewacji, co tylko pogorszy wygląd budynku i podniesie koszty. Dlatego najlepiej oddać to zadanie w ręce sprawdzonej firmy, która zagwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Specjaliści ocenią stopień zabrudzenia, dobiorą odpowiednie narzędzia oraz poradzą sobie z nawet najcięższymi przypadkami. Nasze usługi świadczymy na terenie Poznania oraz jego okolic. Zapewniamy profesjonalną obsługę i sprawne oraz skuteczne działanie. Posiadamy wszelki niezbędny sprzęt, który skutecznie oczyści tynki.

Mycie elewacji Poznań

Zależy Państwu, aby elewacja domu czy biura ponownie prezentowała najwyższy poziom czystości i była ozdobą budynku? Najlepiej skorzystać z pomocy fachowców. Aby uzyskać idealny efekt, wybieramy myjki wysokociśnieniowe, które pozwalają bardzo starannie i dokładnie oczyścić tynk. Zawsze dobieramy środki do czyszczenia indywidualnie pod zlecenia, tak aby osiągnąć pożądany wygląd, jak najmniej inwazyjną metodą. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze oczekiwania klienta. Dzięki wodzie pod wysokim ciśnieniem możliwe jest szybkie i delikatne usunięcie brzydkiego osadu. Jeżeli szukają Państwo firmy, która świadczy usługi w Poznaniu i okolicy, warto sprawdzić naszą pełną ofertę. Dzięki nam ściany zewnętrzne odzyskają swój dawny blask. Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem sprzątającym, które poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Wykonujemy kompleksowe czyszczenie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Zajmujemy się nie tylko elewacją, ale także wszelkimi pracami porządkowymi wewnątrz, dlatego można nam powierzyć szeroki zakres zadań.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094