Wszechstronność oferowanych usług

W swojej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzony i nowoczesny sprzęt do czyszczenia. Posługujemy się urządzeniami wyłącznie znanych i cenionych marek: Numatic oraz Nilfisk. Posiadamy automaty szorująco-zbierające, polerki i specjalistyczne odkurzacze. Zasada najwyższej jakości dotyczy również używanych przez nas środków chemicznych. Produkty te są nie tylko skuteczne, ale i wydajne (posługujemy się preparatami czyszczącymi firm: Kleen Purgatis, Swish oraz Forlux).
Zachęcamy do współpracy zarówno firmy, instytucje użyteczności publicznej, jak i osoby prywatne. Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Zamiatamy, myjemy i konserwujemy podłogi w rożnego typu pomieszczeniach: hale produkcyjne, magazyny, zakłady pracy. Działamy wszędzie tam, gdzie wymagana jest maksymalna czystość posadzek betonowych, przemysłowych, żywicznych, kamiennych i innych.
Swoje usługi wykonujemy na terenie całego kraju, choć nasza siedziba mieści się w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Innymi słowy: zlecenia wykonujemy wszędzie, gdzie potrzebna jest profesjonalna pomoc w pielęgnacji podłóg i utrzymaniu ich w czystości na dłuższy czas.

Gwarancja satysfakcji

Czyszczenie i doczyszczanie posadzek podlega kilku etapom. Ich ilość zależy od kliku czynników. Pierwszym z nich jest rodzaj posadzki. Drugi to pomieszczenie, w którym się ona znajduje. Ostatnim czynnikiem jest stopień zanieczyszczeń. W pierwszej kolejności zamiatamy lub odkurzamy posadzkę. Dzięki temu możemy ocenić rodzaj i intensywność zabrudzeń. Aby je usunąć, wykorzystujemy wcześniej dobrane środki czystości (preparaty muszą być dostosowane również do rodzaju materiału, z jakiego wykonano podłogę). Kolejnym etapem jest szorowanie nawierzchni przy pomocy profesjonalnych urządzeń oraz punktowe usuwanie plam. Na życzenie Klienta impregnujemy posadzkę. Dokładne wykonanie wszystkich tych czynności pozwala na otrzymanie spektakularnego efektu czystej i estetycznie prezentującej się podłogi. Im więcej czasu poświęcimy wyżej opisanym zabiegom, tym lepsze i trwalsze rezultaty uzyskamy.
Wybierając Overclean, decydujecie się Państwo na wysoką jakość usług, szybki termin realizacji prac oraz miłą i fachową obsługę. Gwarantujemy pełne zadowolenie! Nasi pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, znajomością wielu profesjonalnych technik czyszczących oraz doświadczeniem w branży. Nasi Klienci doceniają również ich dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Połączenie gruntownej wiedzy teoretycznej z wieloletnim doświadczeniem praktycznym zapewnia najlepszy rezultat. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, jest to nasz priorytet.
Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty. Mamy nadzieję, że będziemy wykonawcą nie tylko jednorazowych zleceń, ale stałym partnerem we współpracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Maszynowe mycie posadzki Poznań

Utrzymanie czystości podłóg biur, magazynów, czy hal o dużym natężeniu ruchu stanowi często wyzwanie. Jeżeli zależy Państwu na sprawnym i skutecznym pozbyciu się zabrudzeń, maszynowe czyszczenie podłóg to najlepsze rozwiązanie. Pozwala ono zdecydowanie skrócić czas sprzątania, a także zwiększa jego efektywność w porównaniu do mycia ręcznego. Jedyną wadą tej metody jest brak możliwości jej zastosowania na małych powiększeniach. W ten sposób można usunąć bez wysiłku nawet poważne zabrudzenia i sprawić, że sprzątanie będzie bardziej efektywne, co ma ogromne znaczenie przy obiektach wielkopowierzchniowych. Ważne jest, aby umiejętnie dobierać środki czystości do powierzchni oraz metody. Nie sprawdzą się tu przykładowo mocno pieniące się płyny, dlatego warto zdać się na doświadczenie i wiedzę, które gwarantuje sprawdzona firma sprzątająca. Jeżeli szukają Państwo zaufanego przedsiębiorstwa z Poznania, które świadczy kompleksowe usługi porządkowe, w tym maszynowe mycie hal, magazynów i biur, to zapraszamy do współpracy.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094