OverGroup – Firma porządkowa z Poznania

Sprzątanie biur, hal, magazynów i innych pomieszczeń, to branża, w której prosperujemy w Poznaniu już od wielu lat. Regularne i profesjonalne dbanie o czystość tego rodzaju obiektów jest możliwe dzięki zapleczu technologicznemu, którym dysponujemy oraz najlepszej jakości używanych środków do czyszczenia. Przez terminowość i rzetelność wykonywanych zleceń firma sprzątająca z Poznania wyrobiła sobie już markę na rynku usług porządkowych.

firma sprzatajaca z poznania

Fachowe podejście do porządku

Czystość w miejscu pracy czy w mieszkaniu jest czymś niezwykle ważnym w codziennej egzystencji. To nie tylko kwestia dobrego samopoczucia, ale także higieny i zdrowia. Dlatego tak ważne są dla naszej firmy odczucia i oczekiwania klientów, aby w pełnym zakresie i dokładnie realizować powierzone nam zlecenia. Zaufanie jakim nas obdarzają, jest bardzo cenne i mobilizuje do ciągłego podnoszenia jakości firmowych usług.

Jako firma porządkowa, oprócz świadczenia usług porządkowych dla różnego rodzaju podmiotów, na tle innych firm sprzątających w Poznaniu wyróżniamy się tym, że zajmujemy się także hurtową i detaliczną sprzedażą nowoczesnych urządzeń oraz maszyn do czyszczenia. Są wśród nich m.in. szorowarki, odkurzacze, mopy, wózki do sprzątania i wiele innych produktów. W komplecie mamy także najwyższej jakości środki chemiczne, które radzą sobie świetnie z każdym rodzaju zabrudzeń. Jako firma porządkowa prowadzimy również serwis urządzeń do czyszczenia.

Firma sprzątająca OverGroup w ramach realizacji firmowej propozycji służy także zawsze fachową poradą w zakresie doboru najlepszych środków czy dopasowania zakresu usług do konkretnego obiektu. Bezpłatne pokazy oraz możliwość przetestowania naszych urządzeń czy stosowanych przez nas produktów do czyszczenia w praktyce, to ukłon w stronę klienta, aby mógł w jak najlepszy sposób poznać ofertę naszej firmy sprzątającej z Poznania.

Najnowsze i najskuteczniejsze środki czystości

firma porządkowa

Najnowsze technologie, realizacja usług porządkowych przez wykwalifikowanych pracowników, dokładność i terminowość w wykonywanych zleceniach oraz cała obsługa przed i posprzedażowa to najlepsza wizytówka Overgroup – poznańskiej firmy sprzątającej. Cieszymy się, że ich odbiorcami są nie tylko duże podmioty gospodarcze, ale również i mniejsze firmy oraz klienci prywatni.

Wśród wielu usług oferowanych przez rozmaite firmy sprzątające z Poznania czy innych miast w Polsce, to właśnie my zapracowaliśmy na godnego zaufania partnera w pracach związanych z codziennym utrzymaniem porządku i czystości różnych miejsc i obiektów.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094