Serwis maszyn czyszczących – Poznań

W ciągu 24 godzin odpowiemy na twojej zgłoszenie w sprawie naprawy lub reklamacji urządzeń i maszyn do czyszczenia. Kolejne 12 godzin ma nasz pracownik na to, aby uzgodnić z tobą najbardziej dogodny termin na odbiór sprzętu. Zepsuta maszynę możemy prze naprawą obejrzeć i przygotować wycenę, abyś wiedział, ile będzie cię to kosztowało!

Serwisujemy maszyny do czyszczenia i sprzątania

Techniczny serwis maszyn czyszczących prowadzony przez poznańską firmę Overgroup gwarantuje 24 godziny na odpowiedź na zgłoszenie w kwestii naprawy różnego rodzaju maszyn i urządzeń do czyszczenia. Zgłaszający nie musi się już martwić się o dostarczenie sprzętu do naszej siedziby. Robimy to bowiem za niego, a wcześniej nasz pracownik uzgadnia termin, który jest najbardziej dogodny dla obu stron. Przed samą naprawą z kolei chętnie diagnozujemy sprzęt czyszczący, aby określić rodzaj i wielkość usterki oraz oszacować koszty usługi serwisowej. W ten sposób klient otrzyma już wstępną informację, ile będzie kosztować go naprawa maszyny.

Oferujemy zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny serwis maszyn czyszczących, a poszczególne usterki usuwają kompetentni i doświadczeni pracownicy. Dotyczy to m.in. autoryzowanych przeglądów i naprawy maszyn oraz urządzeń marki Numatic. Ponadto świadczymy serwis pogwarancyjny innych producentów. Można do nas zgłaszać m.in. – urządzenia jednotarczowe, odkurzacze przemysłowe, automaty czyszcząco-zbierające, maszyny samojezdne czy zamiatarki przemysłowe (w tym samojezdne).

Aby najłatwiej i jak najszybciej zgłosić zepsute urządzenie do czyszczenia wystarczy tylko uzupełnić formularz, który dostępny na naszej stronie internetowej! Resztą już zajmiemy się my!

  Formularz (pola oznaczone gwiazdką są wymagane)

  Dane dotyczące sprzętu

  Nazwa sprzętu *

  Typ urządzenia *

  Nr seryjny *

  Data zgłoszenia *

  Data zakupu sprzętu (dot. napraw gwarancyjnych) *

  Dane kontaktowe

  Adres e-mail *

  Dane płatnika *

  Dane użytkownika (klienta) *

  Telefon kontaktowy klienta *

  Pozostałe informacje

  Rodzaj uszkodzenia *

  Planowany przez klienta termin naprawy *

  Formularz kontaktowy

   Imię i nazwisko *

   Adres email *

   Temat

   Treść wiadomości

   Kontakt
   Firma sprzątająca Over Group
   ul. Gałczyńskiego 52
   60-194 Poznań
   Zadzwoń:
   503 648 094