Sprzątanie Poznań i okolice

Idealnie odkurzone dywany, doczyszczone płytki ceramiczne, krystaliczne okna czy brak plam na tapicerce foteli i sof. O idealnym porządku marzy na pewno każdy, ale najczęściej nieustannie znajdujemy sobie różne wymówki, aby sprzątanie mieszkania odłożyć na później. Nie ma co się temu dziwić. Dużo dzisiaj pracujemy i wracając do domu jedyne, o czym myślimy, to odpoczynek. Nasza firma sprzątająca Over Group może jednak odciążyć Państwa od tych obowiązków. Oferujemy między innymi kompleksowe:

 • sprzątanie domów i mieszkań,
 • usługi sprzątania biur,
 • sprzątanie po remoncie lub budowie,
 • czyszczenie dywanów…

…i wiele więcej. Gwarantujemy profesjonalne podejście do usług w przystępnej cenie, pomagając zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi na terenie Poznania oraz w okolicznych miastach.

Cena (nie) sprzątania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo często konkurencyjne firmy sprzątające może i mają wyjątkowo atrakcyjny cennik, ale jakość ich pracy pozostawia wiele do życzenia. Dla nas zawsze zdecydowanie najważniejsza jest jakość, a do tego pełna satysfakcja Klienta. Profesjonalne usunięcie trudnych plam z wykładzin, doczyszczenie kuchni czy umycie drogich podłóg wymaga zastosowania nowoczesnych narzędzi oraz specjalistycznych środków chemicznych. Nie oszczędzamy na tych materiałach, korzystając wyłącznie z produktów znanych i cenionych producentów. Dodatkowo podczas sprzątania używamy profesjonalnego i sprawdzonego przez nas sprzętu wyłącznie od dobrych producentów.

Sprzątanie Poznań cennik

Profesjonalny porządek w atrakcyjnej cenie

Choć rzetelnie podchodzimy do swojej pracy, zawsze staramy się również, aby cena realizacji usługi sprzątania pozostawała na atrakcyjnym poziomie. Dokonujemy więc indywidualnej wyceny zlecenia, biorąc pod uwagę stopień trudności pracy, rodzaj powierzchni do czyszczenia czy środki chemiczne i narzędzia, z których będziemy korzystali. Dlatego nasza oferta wyróżnia się na tle propozycji innych firm sprzątających z okolicy.

Idealny porządek bardzo pozytywnie wpływa na dobry nastrój wszystkich domowników. W przypadku firm jest to ważne z punktu widzenia wydajności pracy oraz samopoczucia pracowników. Nie można oczywiście zapominać o promocji biznesu. Zadbane wnętrza budynku firmy, w tym biura, zawsze pozytywnie wpływają na ocieplenie jej wizerunku.

Sprzątanie domów Poznań

Realizując usługi w budynkach mieszkalnych, stawiamy na kompleksową pomoc. W związku z tym możemy zaproponować również pranie tapicerki oraz czyszczenie mebli. Nowoczesne środki chemiczne i technologie mycia dobieramy do rodzaju materiału. Samodzielne mycie takich powierzchni bez odpowiedniej wiedzy może niestety skończyć się różnymi uszkodzeniami. Zlecając sprzątanie mieszkań nam, nie będzie trzeba się o to martwić. Zadbamy o bezpieczeństwo wszystkich czyszczonych powierzchni i szybko zrealizujemy każde powierzone nam zlecenie.

Kompleksowe sprzątanie domu, dużych i małych mieszkań, biurowca czy budynku przemysłowego to dla nas codzienność. Oferujemy kompleksowe sprzątanie wnętrz, w tym mycie podłóg, okien, odkurzanie, a także usługi porządkowe na zewnątrz budynku m.in. czyszczenie ciśnieniowe. Zapraszamy więc Państwa już teraz do skontaktowania się z naszą firmą. Dokładnie zaprezentujemy wszystkie usługi i przygotujemy atrakcyjną wycenę. To nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy. Zakup specjalistycznych narzędzi i środków chemicznych to naprawdę duży wydatek, którego dzięki nam będzie można uniknąć.

Sprzątanie Poznań cennik

Wyróżnia nas doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta, perfekcjonizm. Naszych pracowników cechuje ponadto obszerna wiedza dotycząca specyficznej branży, do jakiej należą usługi sprzątające. Każda wykonywana przez nas usługa wykonywana jest z najwyższą starannością.

Firma sprzątająca Over Group dysponuje znakomicie wyposażonym zapleczem technicznym – korzystamy ze środków czystości uznanych marek, zawsze dostosowujemy odpowiednie preparaty do konkretnych powierzchni. Dzięki temu mamy pewność, że materiały wykończeniowe bądź elementy architektury małej w każdym budynku pozostaną czyste i właściwie zaimpregnowane. Cena proponowanych usług zawsze jest adekwatna do zabrudzeń, czasu, jaki należy poświęcić na ich usunięcie, a także preparatów, jakich należy użyć.

Jeśli chodzi o koszty, cennik usług takich jak sprzątanie biur, mycie okien czy podłóg ustalany jest indywidualnie z każdym Klientem, na podstawie szczegółowych informacji, na przykład dotyczących wielkości powierzchni bądź jej rodzaju. Decydując się na współpracę z Over Group zawsze otrzymują Państwo nie tylko gwarancję czystości, ale i świetnego stosunku ceny do jakości wykonywanych zadań. Poszukują Państwo doświadczonej i zaufanej firmy sprzątającej? Jeśli tak, to gorąco zachęcamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094