Czyszczenie mebli Poznań

Nawet najładniejsze meble z czasem tracą swój idealny wygląd, gdy pojawiają się na nich plamy, kurz i inne oznaki użytkowania. Nie musi to wcale oznaczać, że konieczna jest ich natychmiastowa wymiana. Aby zachować ich oryginalny, nienaganny stan warto poddawać je regularnej konserwacji i czyszczeniu, dzięki czemu będą służyć dłużej i zachowają swoją formę, kolor i świetną prezencję przez wiele lat.

Profesjonalne pranie i czyszczenie mebli

Jako firma sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej na terenie Poznania i okolic. Zajmujemy się praniem wszystkich rodzajów mebli, mebli tapicerowanych, kompletów wypoczynkowych, sof, foteli czy krzeseł. Gwarantujemy skuteczne i szybkie działanie. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych metod i środków możemy zagwarantować, że znikną wszystkie zacieki, przykre zapachy oraz ślady zabrudzeń. Dotrzemy nawet do osadów gromadzących się głęboko w materiale. Pranie sprawia, że poddane zabiegom elementy wyposażenia odzyskują swój żywy, oryginalny kolor, wyglądając niemal jak nowe. Dogłębne czyszczenie mebli tapicerowanych warto powierzyć profesjonalistom, którzy będą mogli zagwarantować, że wyposażenie poddawane zabiegom nie ulegnie uszkodzeniu. Samodzielne próby czyszczenia mebli, bez odpowiedniej wiedzy i sprzętu, mogą okazać zbyt delikatne lub na tyle inwazyjne, że w konsekwencji jedynie zaszkodzą.

Czyszczenie mebli Poznań

Czyszczenie mebli i nie tylko!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie sprzątania wnętrz. Z tego powodu w swojej ofercie posiadamy również inne usługi, między innymi czyszczenie i pranie dywanów. Poradzimy sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami i przywrócimy materiałowi świeżość oraz oryginalny wygląd. Świadczymy profesjonalne usługi zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością, a do tego dobieramy środki i metody działania do konkretnego rodzaju tkaniny. Regularne czyszczenie wykładzin, chodników i dywanów sprawi, że nie będą one siedliskiem zarazków, nieprzyjemnych zapachów i jednocześnie zawsze będą stanowiły ozdobę wnętrza. Zapewniamy jakość usług na najwyższym poziomie, a także fachową i sprawną obsługę.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094