Mycie szyb oraz czyszczenie i konserwacja okien Poznań

Zabrudzenia okien to problem, z którym styka się dosłownie każdy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że po prostu nie da się przejść obojętnie obok brudnych powierzchni szklanych, zarówno tych w budynkach mieszkalnych, jak i firmowych czy przeznaczonych pod działalność publiczną. O nieestetyczny ich wygląd naprawdę nietrudno. Zanieczyszczony kurzem i pyłem deszcz czy bliskość ruchliwej ulicy to tylko przykłady środowisk, w których bardzo szybko dochodzi do zabrudzenia okien. Nie zawsze doprowadzenie ich do idealnego stanu jest łatwym zadaniem. Wiele szyb o dużej powierzchni czy trudny dostęp do nich to problemy, z którymi będzie można sobie poradzić, korzystając z naszych usług. Nasza firma sprzątająca Over Group specjalizuje się przede wszystkim w takich zadaniach. Myjemy okna nie tylko szybko, ale przede wszystkim skrupulatnie, udzielając swoim Klientom gwarancji satysfakcji.

Czyszczenie okien Poznań

Profesjonalne czyszczenie okien

Nasze fachowe podejście do pracy to przede wszystkim stosowanie różnorodnych technik czyszczenia. Dobieramy je pod kątem stopnia zabrudzenia, ale także rodzaju samych okien, a więc na przykład z ramą drewnianą lub z PCV. Idealna czystość, brak smug, a do tego konkurencyjna cena, to wszystko możemy zagwarantować naszym Klientom.

Dodatkowo zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Na terenie Poznania realizujemy między innymi:

 • mycie witryn sklepowych,
 • mycie szyb w biurowcach,
 • mycie okien po remoncie,
 • mycie i konserwacja okien z wykorzystaniem specjalistycznych środków chemicznych.

Mycie okien w biurowcach

Ponieważ tworzymy zespół najlepszych specjalistów w tej branży, możemy podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Z tego powodu realizujemy między innymi alpinistyczne mycie okien, zatrudniając pracowników posiadających nie tylko szerokie doświadczenie, ale także wymagane uprawnienia. Prace wysokościowe i usuwanie zanieczyszczeń z przeszkleń trudno dostępnych są niebezpieczne i dlatego zawsze najlepiej powierzyć je naszej firmie. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do pracy na wysokościach, mamy najlepsze narzędzia oraz nowoczesne środki chemiczne do mycia okien.

Mycie okien Poznań

Nie ma jednak znaczenia, czy chcą nam Państwo zlecić czyszczenie okien na wysokości, dokładne oczyszczenie szklanych witryn czy, chociażby umycie szyb w prywatnym domu. Do każdego zlecenia podejdziemy bardzo rzetelnie. Zapraszamy już teraz do kontaktu i do dokładnego zapoznania się z naszymi usługami. Elastycznie dopasujemy się do potrzeb i przygotujemy indywidualnie cennik.

Mycie okien Poznań

Stać Państwa na czystość i świeżość. Dbając o satysfakcję Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji czy organizacji proponujemy usługi mycia okien, a także witryn sklepowych, w różnego rodzaju budynkach. Ceny świadczonych przez nas usług są bardzo atrakcyjne – ustalamy je indywidualnie, dokonując wyceny po rozpoznaniu zakresu wykonywanych prac. Decydując się na współpracę z nami mogą być Państwo pewni, że zadbamy o przestrzeń najlepiej, jak to możliwe.

Oferujemy mycie szyb, kompleksowe sprzątanie mieszkań, biur, jak również hal, obiektów handlowych bądź magazynów. Firma sprzątająca Over Group to zespół specjalistów z branży usług porządkowych. Dysponujemy znakomitym zapleczem technicznym, nieustannie podnosimy nasze kompetencje, toteż podejmujemy się każdego rodzaju zleceń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w konserwacji okien, doskonale znamy różnorodne produkty z zakresu chemii czyszczącej, dostosowujemy środki do konkretnych rodzajów powierzchni, między innymi szklanych, drewnianych, czy plastikowych. Mogą Państwo na nas polegać.

Mycie okien – cennik

Nazwa usługiJednostkaCena
Mycie okien pojedynczych, (plastikowe, drewniane) do 3 m wysokościm23,5 zł – 4,5 zł
Mycie okien podwójne skręcanych (stare okna)m24,0 zł – 6,0 zł
Mycie okien w niskich temperaturach (poniżej +5°C)m25,0 zł – 7,0 zł
Mycie okien powyżej 3 m wysokościm25,0 zł – 7,0 zł
Mycie okien w miejscach trudno dostępnych (np. kraty, okna dzielone, powyżej 3 m wysokości)m25,0 zł – 7,0 zł
Mycie okien po remoncie i po budowiem24,5 zł – 8,0 zł
Mycie okien do 4 m wysokościm23,5 zł – 5,0 zł
Mycie witryn powyżej 4 m wysokościm27,0 zł – 9,0 zł
Mycie okien, witryn, przeszkleń z podnośnika lub metodami alpinistycznymim2Wycena indywidualna
Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094