Polimeryzacja posadzek Poznań

Perfekcyjnie zadbane podłogi

Jak najlepiej zabezpieczyć posadzki przed różnymi zniszczeniami mechanicznymi, na które są na co dzień narażane? Takim rozwiązaniem jest polimeryzacja, wykonywana przez poznańską firmę. Regularna i profesjonalnie realizowana pielęgnacja przedłuży znacznie żywot użytkowy posadzek, a co za tym idzie – dłużej utrzymywać się będzie efekt wizualny.

Przedłużamy żywot posadzek i dbamy o ich wygląd

Typ podłogi czy posadzki nie ma dla nas znaczenia. Dla każdej z nich mamy opracowany i dostosowany skuteczny system konserwacji. Proponowaną przez nas polimeryzację wyróżnia wiele zalet. Posadzki PCV są bowiem w ten sposób chronione przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi czy zarysowaniami. Stosowane w tym procesie preparaty mają odpowiednio dobrane składniki konserwujące. Podłoga, która zostaje nimi pokryta nie jest już tak bardzo narażona na kurz, brud czy inne zanieczyszczenia. Dodatkowo środki czyszczące posiadają właściwości antypoślizgowe i antystatyczne. Posadzka zostaje odpowiednio zaimpregnowana, a efekt estetyczny utrzymuje się znacznie dłużej niż przy zastosowaniu zwykłych preparatów.

Nim jednak przystąpimy do konserwacji danego podłoża, to odtłuszczamy powierzchnię i usuwamy starą powłokę akrylową. Kolejnym krokiem jest przygotowanie odpowiednich środków i nałożenie powłoki polimerowej. W zależności od oczekiwań klienta, jak i rodzaju danej posadzki i wnętrza, mogą one być matowe albo ze średnim czy wysokim połyskiem. Samo utwardzanie nałożonych preparatów trwa z reguły 12 godzin. Następnie możemy już zrealizować czynności związane z polerowaniem posadzki.

Jak więc widać ważna jest znajomość technik polimeryzacyjnych – i to nie tylko w teorii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży takową wiedzę oraz praktykę pozyskaliśmy, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Dokładamy bowiem wszelkich starań, aby każda posadzka została maksymalnie doczyszczona. Pomagają w tym specjalne preparaty, które zamawiamy u najbardziej cenionych producentów w tym zakresie. W rezultacie podłogi są bardziej odporne na brud, błyszczą się i przyjemnie pachną.

Chcąc jak najdłużej utrzymać oczekiwany elegancki efekt wizualny danej posadzki czy podłogi, warto więc regularnie poddawać je specjalistycznej pielęgnacji. A to zadanie można już zlecić profesjonalistom z miasta Poznań takim jak my!

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094