Pranie dywanów i czyszczenie wykładzin – Poznań

Na piękno naszych domów oraz estetyczny wygląd biur bardzo duży wpływ ma stan dywanów, oraz wykładzin. Niestety są one mocno narażone na różne zabrudzenia. Brudne obuwie, wylane napoje czy plamy po sosach. Pranie dywanów to najlepszy sposób na to, aby usunąć z nich wszelkie plamy, pozbyć się widocznych zanieczyszczeń oraz tego, co nie widać na pierwszy rzut oka, a więc bakterii, grzybów i różnego rodzaju drobnoustrojów. Czyszczenie dywanów trzeba jednak wykonywać specjalistycznymi metodami i z wykorzystaniem wysokiej jakości środków chemicznych. Nasza firma z Poznania może się tym zająć, zawsze sprawnie i profesjonalnie, dopasowując technikę czyszczenia do konkretnego rodzaju materiału.

Pranie dywanów Poznań

Maksymalna skuteczność w usuwaniu plam

Wykazujemy wysoką skuteczność w realizacji tego typu usług przede wszystkim dzięki skupianiu się na najlepszych technologiach. Pranie dywanów i wykładzin to dopasowanie metody, narzędzi oraz środków chemicznych do rodzaju zabrudzeń, jak również do materiału. Nieumiejętne czyszczenie może doprowadzić do trwałego uszkodzenia materiału, a więc warto prace tego typu pozostawić naszej firmie.

W profesjonalnej pralni dywanów gwarantujemy najwyższą satysfakcję z efektów realizacji usług. Dywan lub wykładzina w firmie czy w domu, dzięki używaniu nowoczesnych technologii, będzie:

 • pachnący i odświeżony,
 • skutecznie odplamiony,
 • dogłębnie odkurzony,
 • zdezynfekowany.

Polecamy nowoczesne pranie dywanów metodą na sucho i na mokro zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

Czyste wykładziny i dywany z OVER GROUP

Zapraszamy Państwa już teraz do zapoznania się z naszymi usługami prania dywanów. Podejmiemy się każdego zadania, przygotujemy atrakcyjny cennik i szybko zajmiemy się realizacją każdego zlecenia. Czyste dywany w firmie pozytywnie wpływają na jej wizerunek, a w domu po prostu wprowadzają w miły nastrój. Dodatkowo materiał jest skutecznie zdezynfekowany, co z pewnością docenią rodzice małych, raczkujących jeszcze dzieci.

Pranie dywanów i wykładzin w Poznaniu

Naszą ofertę obejmującą pranie dywanów i czyszczenie wykładzin kierujemy więc nie tylko do firm, ale także klientów indywidualnych w każdym punkcie Polski z Poznaniem na czele. Ekipa pracowników, którą zatrudniamy to ludzie, którzy z zaangażowaniem bardzo dokładnie wykonują usługi czyszczące. Ich walorem jest także wysoka kultura osobista i posiadane umiejętności.

Pranie dywanów Poznań

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu sprzątania wnętrz oraz terenów wokół budynków czy elewacji. Oferujemy usługi, takie jak pranie dywanów oraz czyszczenie wykładzin na najwyższym poziomie. Stosujemy między innymi odkurzacze piorące marki Karcher, a także bardzo skuteczne, a jednocześnie bezpieczne środki chemiczne. Zamawiając usługę w Over Group mogą Państwo liczyć na idealne wypranie dywanu bądź wykładziny, a także suszenie. Zapraszamy do współpracy – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dbając o zadowolenie każdego Klienta, zarówno indywidualnego, jak i firmowego czy instytucjonalnego, oferujemy atrakcyjny cennik świadczonych usług. Cena każdego zlecenia ustalana jest jednostkowo – gwarantujemy jednak, że będzie ona adekwatna do jakości wykonywanych zadań. Stać Państwa na czysty, pachnący dywan. Dobry stan wykładzin ma nie tylko znaczenie wizualne, estetyczne, ale i pozytywnie wpływa na klimat panujący w pomieszczeniu. Świeżość oraz piękny zapach, brak zabrudzeń czy kurzu mają niebagatelne znaczenie dla jakości powietrza w danym mieszkaniu, jak również w firmie. Warto zadbać o pranie dywanów – my zajmiemy się tym zadaniem perfekcyjnie.

Wymiana dywanu czy wykładziny to spory koszt. Jednak często wystarczy dogłębne czyszczenie, aby materiał odzyskał pierwotną formę i kolor. Z tego powodu warto zdać się na wsparcie fachowców z naszej firmy sprzątającej, którzy od lat zajmują się przywracaniem dawnego blasku dywanom oraz wykładzinom. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zaufało nam już wielu klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Działamy wszędzie tam, gdzie jest potrzebne profesjonalne czyszczenie i pranie, między innymi na terenie Poznania. Aby osiągnąć pożądany przez klienta efekt, stosujemy różnorodne metody. Do najpopularniejszych można zaliczyć chemiczne czyszczenie dywanów i wykładzin, a także pranie na sucho. W trakcie realizacji zlecenia materiał przechodzi wieloetapowy proces odnawiania. Dzięki temu, oddając produkt klientowi, mamy pewność, że jest idealnie czysty, odświeżony oraz gotowy do dalszego użytkowania.

Nasze usługi to propozycja nie tylko dla firm, ale również doskonałe rozwiązanie dla klientów indywidualnych, którzy nie chcą poświęcać wielu godzin na mozolne czyszczenie własnymi, domowymi metodami. Dywany ocieplają wnętrze, co sprawia, że bardzo często trafiają na podłogi w domach i mieszkaniach. Jednak posiadacze kilku tego rodzaju upiększających przestrzeń produktów mogą mieć problem z ich regularnym praniem. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą profesjonaliści, którzy dzięki sprawdzonym, a także zdecydowanie bardziej zaawansowanym i skutecznym metodom szybko poradzą sobie z każdym materiałem i przywrócą jego pierwotny stan.

Skuteczne pranie wykładzin ma szczególne znaczenie dla alergików, a także osób poważnie uczulonych na kurz. Nie muszą oni rezygnować z tego rodzaju dodatków wystroju wnętrz. Profesjonalna pralnia dywanów gwarantuje, że będzie on bezpieczny, wolny od roztoczy oraz innych szkodliwych czynników, co pozwoli domownikom oddychać pełną piersią. Docenią to również rodzice małych dzieci, które bez obaw będą mogły się bawić na miękkim dywanie.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094