Sprzątanie domów – Poznań i okolice

Poza myciem ciśnieniowym terenów zewnętrznych czy doczyszczaniem elewacji na wysokości oferta naszej firmy z siedzibą na terenie Poznania obejmuje profesjonalne usługi z zakresu sprzątania domów. Jeśli mają Państwo dość marnowania czasu na samodzielne porządkowanie mieszkań i poszukujecie kompetentnych osób, które w kompleksowy sposób podejdą do tematu, doskonale trafiliście.

W firmie sprzątającej Over Group pracują wyłącznie profesjonaliści, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie powierzone nam zadania zostaną wykonane na najwyższym poziomie i z dbałością o najmniejsze detale. Wieloletnie doświadczenie, korzystanie z najnowszych technologii oraz rozbudowany park maszynowy sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania.

Odkurzanie wykładzin i dywanów

Jakie prace wchodzą w zakres sprzątania domu?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sprzątanie domów i mieszkań wymaga kompleksowego podejścia. Dlatego realizując usługi z zakresu porządkowania, nie ograniczamy się wyłącznie do mycia podłóg czy odkurzania.

W ramach współpracy z naszą firmą możemy zaproponować zarówno sprzątanie podstawowe, jak i kompleksowe.

1. Podstawowe sprzątanie domów obejmuje:

 • odkurzanie wykładzin i dywanów,
 • mycie zlewów i blatów kuchennych,
 • zamiatanie podłóg,
 • czyszczenie toalety,
 • mycie okien i luster,
 • wycieranie kurzu z mebli, szafek RTV oraz parapetów.

2. W zakres kompleksowych usług wchodzą wyżej wymienione czynności oraz dodatkowo:

 • czyszczenie lamp i grzejników,
 • mycie umywalek, wanien, brodzików,
 • opróżnianie koszy na śmieci,
 • mycie frontów szafek z zewnątrz,
 • mycie drzwi oraz futryn,
 • doczyszczanie łazienek i kuchni,
 • odkurzanie posadzki wiatrołapu lub balkonu.

Na indywidualne życzenie klienta jesteśmy w stanie zaoferować także szeroką gamę usług dodatkowych, obejmujących, np. czyszczenie lodówki, piekarnika, zmywarki czy innych sprzętów.

Ile kosztują nasze usługi?

Cennik jest każdorazowo ustalany indywidualnie z klientem, przy uwzględnieniu takich czynników, jak metraż powierzchni, liczba okien, zakres czynności, indywidualne preferencje zlecającego usługę itp.

Kto może skorzystać z naszych usług?

Przygotowana przez nas oferta jest skierowana nie tylko do osób prywatnych, ale także do właścicieli firm oraz wspólnot mieszkaniowych. Proponujemy kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem domów, mieszkań, klatek schodowych, terenów należących do osiedli itp. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, działamy na terenie całego Poznania i okolic. Nasza oferta obejmuje usługi jednorazowe oraz cykliczne.

Czyszczenie podłogi drewnianej mopem

Sprzątanie mieszkań w Poznaniu

Planują Państwo spotkanie rodzinne w domu, jednak nie mają Państwo czasu na posprzątanie sporego metrażu? Nadmiar innych obowiązków nie pozwala na regularne mycie okien, podłóg bądź czyszczenie elewacji? Zachęcamy do zlecenia tego typu prac profesjonalistom.

Co nas wyróżnia? Over Group tworzą ludzie o rozległych kompetencjach, umiejętnościach oraz z dostępem do rozbudowanego zaplecza technicznego. Korzystamy ze środków do czyszczenia najwyższej klasy, posiadamy odpowiedni sprzęt i narzędzia, by sprzątanie domu przebiegało sprawnie i szybko. Spora ilość zrealizowanych zleceń nauczyła nas najlepszych technik czyszczenia poszczególnych pomieszczeń, jak również sprzętów domowych. Doskonale znamy specyfikę różnorodnych tworzyw, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że każdą powierzchnię w domu wyczyścimy perfekcyjnie, specjalnymi preparatami przeznaczonymi do impregnacji drewna, plastiku, szkła, czy metalu.

Nasza firma sprzątająca często polecana jest przez zadowolonych Klientów korzystających z usług Over Group. Jeżeli i Państwo zechcą dołączyć do tego grona – z pewnością się Państwo nie zawiodą.

Jeżeli zależy Państwu na długotrwałej współpracy z firmą, która oferuje kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań, to trafili Państwo idealnie. Proponujemy usługi długofalowe, realizujemy również pojedyncze zlecenia, takie jak sprzątanie po remontach bądź przed świętami. Działamy zgodnie z ustalonymi wytycznymi, dzięki czemu maksymalnie wykorzystujemy czas spędzany pod konkretnym adresem. Duża ilość zleceń z zakresu usług porządkowych pozwoliła nam wykształcić własne standardy działania na najwyższym poziomie.

Jeśli nie mają Państwo czasu na samodzielne porządkowanie mieszkania bądź wolą Państwo wykorzystać sobotnie przedpołudnie w inny sposób niż odkurzając, ścierając kurze, lub myjąc podłogi – zachęcamy do współpracy. Świadczymy usługi na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości. Cechuje nas terminowość oraz bardzo sprawne wykonywanie obowiązków – mogą Państwo na nas polegać. Jeżeli mają Państwo jakikolwiek pytania bądź wątpliwości, prosimy o kontakt. Chętnie na nie odpowiemy.

By uzyskać więcej szczegółów na temat oferty związanej ze sprzątaniem domów oraz mieszkań zachęcamy do kontaktu:

Over Group

ul. Gałczyńskiego 52

60-194 Poznań

Zadzwoń:

503 648 094

881 669 582

 

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094