Sprzątanie hal i magazynów oraz obiektów przemysłowych

Sprzątanie hal i magazynów, to zajęcie nie tylko czasochłonne, ale wymagające przede wszystkim zastosowania odpowiedniego sprzętu. Gromadzący się tu kurz, pył, odpady poprodukcyjne czy inne czynniki nie sprzyjają codziennemu utrzymaniu czystości. Aby jednak zapewnić właściwe warunki do pracy warto porządkowanie tego typu miejsc zlecić fachowcom, którzy powierzone zadanie wykonają szybko i dokładnie.

Sprzątanie obiektów przemysłowych Poznań

ESTETYCZNA WIZYTÓWKA FIRMY

Na dobre warunki pracy w dużej mierze wpływa czystość miejsca, w którym jest wykonywana. Hale, magazyny czy inne fabryczne pomieszczenia są miejscami, gdzie tym bardziej trudno o utrzymanie porządku. Eksploatacja różnego typu urządzeń, kurz, pył, każdego dnia sprawiają, że regularne sprzątanie jest wręcz koniecznością. Czyste i zadbane wnętrza obiektów przemysłowych to nie tylko estetyczna wizytówka firmy, ale przede wszystkim stworzenie właściwych warunków dla pracowników i eliminacja wszelkich czynników, które mogą wywoływać alergię lub inne choroby.

OFERTA SKROJONA POD KLIENTA

Podejmujemy się praktycznie każdego rodzaju prac porządkowych – czy to w postaci pojedynczych zleceń czy też stałej współpracy. Poznając oczekiwania klienta przygotowujemy stosowną ofertę i przestawiamy propozycję działań ze strony naszej firmy. Nie chcąc kolidować z harmonogramem prac i powodować jakiegokolwiek ich przestoju, dopasowujemy się do procesów produkcyjnych w danym przedsiębiorstwie. W pracach porządkowych korzystamy z nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie sprzętu oraz skutecznych środków czystości znanych marek (m.in. Kleen Purgatis, Forlux, Numatic). Nasi pracownicy oprócz odpowiedniego przygotowania i doświadczenia, wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i angażują się w pełnym zakresie w zlecone im zadania.

Wśród usług, które świadczymy mieści się m.in.

 • mycie i czyszczenie ścian,
 • sufitów,
 • posadzek,
 • okien,
 • regałów,
 • konstrukcji
 • czy ramp załadunkowych.

Sprzątanie magazynu Poznań

Usuwamy także wszelkie plamy po substancjach chemicznych typu olej czy innych płynach. Gwarantujemy, że bez względu na wielkość pomieszczenia i jego zabrudzenia, sprawimy, że osiągnięty zostanie w nich efekt nienagannej czystości. Usługę wykonamy przy tym rzetelnie i szybko.

Nasza firma sprząta magazyny i hale na terenie Poznania oraz w wielu innych miejscach w Polsce. Jesteśmy więc otwarci na współpracę z podmiotami z różnych branż oraz zakątków naszego kraju!

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094