Sprzątanie po budowie i remontach Poznań

Prace remontowo-budowlane zawsze muszą zakończyć się kompleksowym czyszczeniem wszystkich powierzchni. To nie tylko usunięcie resztek materiałów budowlanych, gruzu i różnych pyłów z podłóg. To również w większości przypadków także wyczyszczenie wszystkich okien, ram okiennych, drzwi, płytek podłogowych i wielu innych elementów. To zadanie nie tylko trudne, ale także czasochłonne, ale nasza firma sprzątająca z Poznania może wziąć te prace na swoje barki.

Sprzątanie po budowie sprzątanie Poznań

KOMPLEKSOWE PORZĄDKI PO REMONCIE

Jesteśmy zespołem elastycznych pracowników, którzy dopasują się do potrzeb każdego zleceniodawcy. Sprzątanie po remoncie w naszym przypadku oznacza wykorzystanie nowoczesnych narzędzi oraz specjalistycznych środków chemicznych. Metodę czyszczenia zawsze dobieramy do konkretnych warunków, jak również do tego, z jakiego materiału wykonane są sprzątane powierzchnie.

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz sprawną realizację powierzonym nam zadań. Oferujemy nie tylko sprzątanie domów i mieszkań, ale także biur, budynków przemysłowych, magazynów i wszystkich obiektów, w których prowadzone były prace remontowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w niektórych przypadkach przed remontem nie usuwa się wszystkiego z pomieszczeń, na przykład przykrywając wyposażenie folią. Pomimo usilnych starań najczęściej i tak coś się zabrudzi, ale nasza firma, wykonując sprzątanie po remontach, na pewno temu zaradzi. Oferujemy więc między innymi:

 • kompleksowe odplamianie i czyszczenie dywanów,
 • usuwanie pozostałości klejów i farb z różnych powierzchni, w tym z mebli,
 • sprzątanie i czyszczenie podłóg.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić każde sprzątanie po remontach, zawsze fachowo, szybko i za przystępne pieniądze.

PEŁNA CZYSTOŚĆ NA BUDOWIE

Sprzątanie po remontach Poznań

Oczywiście nie skupiamy się wyłącznie na usługach poremontowych. Przeprowadzimy także kompleksowe sprzątanie po budowie, w każdym obiekcie, zawsze sprawnie, profesjonalnie i z gwarancją satysfakcji.

Jeśli więc tylko szukają Państwo specjalistów, którzy przeprowadzą pełne sprzątanie po remontach lub po pracach budowlanych, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całego kraju i zawsze dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb.

Sprzątanie poremontowe mieszkań i domów

Gruntowne sprzątanie po remoncie różni się w dużej mierze od zwykłych porządków. Zakres prac, które obejmuje, zależy głównie od skali wykonanego wcześniej remontu. Jeśli obejmował on tylko malowanie ścian, szlifowanie, czy tynkowanie – konieczne będzie uprzątnięcie kurzu, a także mycie okien. Możliwe są również zabrudzenia z farby, które czasem bardzo trudno usunąć. Przy odpowiednim nakładzie pracy można to wykonać samodzielnie. Zwykle mniej sprzątania będzie w przypadku mieszkania. Natomiast jeżeli prace remontowe objęły wyburzanie ścian lub całkowitą przebudowę domu, a dodatkowo dotyczą dużego metrażu, samodzielne doprowadzenie takiej przestrzeni do stanu używalności może być bardzo czasochłonne. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy świadczą usługi pobudowlane. Fachowcy zajmą się wszystkimi istotnymi zadaniami, do których zalicza się m.in. mycie okien, czyszczenie posadzki, usuwanie plam i zacieków.

Kompleksowe sprzątanie poremontowe nie musi oznaczać konieczności korzystania z drogich usług. Cena zależy od wielu czynników, w tym zakresu prac oraz wielkości budynku. Jednocześnie jest to wygodne i komfortowe rozwiązanie, które pozwala przede wszystkim zaoszczędzić mnóstwo czasu. Profesjonaliści zdecydowanie szybciej uporają się z nawet największym poremontowym bałaganem. Ponadto nie muszą się Państwo zaopatrywać w kosztowne, specjalistyczne sprzęty, a także środki do sprzątania. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową usługą, zachęcamy do kontaktu z nami. Przedstawimy pełną ofertę i przygotujemy atrakcyjny cennik.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094