Maszyny czyszczące, urządzenia sprzątające – Poznań

Urządzenia i maszyny czyszczące to podstawowe narzędzie do wykonywania prac porządkowych w różnych miejscach i obiektach. Profesjonalne zaplecze w tym zakresie może zaoferować firma Overgroup, która dysponuje szerokim wyborem profesjonalnego sprzętu wykorzystywanym do tego typu prac. Jednocześnie zapewnia ich serwis przed o pogwarancyjny.

Jeśli szukasz profesjonalnego, a do tego serwisowanego sprzętu do sprzątania, to trafiłeś pod właściwy adres. Overgroup, to bowiem firma, która dysponuje wieloma praktycznymi i w pełni wyposażonymi urządzeniami. Sprzedawane przez nas maszyny sprzątające dostosowane są pracy w różnych warunkach i w zależności od zapotrzebowania klienta. Chętnie doradzimy najbardziej optymalne rozwiązania i pomożemy przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

A do zaoferowania mamy urządzenia sprzątające, takie jak: automaty szorująco-zbierające, zasilane na baterie, bądź z sieci (230 V) oraz pady do bieżącego lub gruntownego czyszczenia. Oprócz tego dostępne są pady piankowe do czyszczenia, pady do polerowania i pielęgnacji powłok zabezpieczających, kamienia, polerowania posadzek betonowych i renowacji posadzek drewnianych. Polecamy również urządzenia sprzątające do polerowania i bogaty wybór szorowarek.

Do czyszczenia dywanów i różnych podłoży sprawdzają się profesjonalne odkurzacze. W tym przypadku możemy zagwarantować bardzo bogaty wybór. Klienci znajda u nas bowiem odkurzacze i maszyny czyszczące na sucho: biurowe (o małej pojemności zbiornika), plecakowe, wykorzystywane w hotelach (z wyciszoną pracą silnika) i przemysłowe (o dużej pojemności zbiornika). Oferujemy także maszyny czyszczące dwufunkcyjne, czyli takie, które piorą i na sucho i na mokro wyposażone w jeden lub dwa silniki oraz piorące – z jednym lub dwoma silnikami.

Z serii odkurzaczy przemysłowych zaproponować możemy urządzenia sprzątające do czyszczenia basenów i innych zbiorników wodnych, do drobnych pyłów, sprzątania samolotów, zakładów stolarskich, zbierania chłodziwa tokarskiego i wiórów oraz zbierania oleju.

Firmowy maszyny sprzątające to także wózki do dezynfekcji (na odpadki), serwisowe i hotelowe, a także mopy, ściereczki, pady ręczne, rękawice, sprzęt do mycia okien i wiele innych produktów.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094