Profesjonalne odkurzacze przemysłowe i piorące

Profesjonalne odkurzacze przemysłowe i piorące dają wiele możliwości w realizacji prac porządkowych. Można bowiem nimi prać na sucho lub na mokro dywany czy wykładziny, odkurzać wnętrza hotelowe i samolotów, zbierać wiórki w zakładach stolarskich czy czyścić basen. Dzięki cichemu mechanizmowi można bez problemu korzystać z nich także w takich miejscach jak np. domy opieki społecznej czy szpitale.

Odkurzanie może być w pełni profesjonalne

Biura, obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe, mieszkania – to kilka przykładowych miejsc, w których – dla bieżącego utrzymania czystości – używa się regularnie sprzętu do czyszczenia. Do takich urządzeń należy również odkurzacz, który może mieć różne przeznaczenie (dywan albo inne podłoża) i czyścić daną powierzchnię rozmaitymi metodami.

Oferta firmy Overgroup zawiera odkurzacze profesjonalne, które podzieliśmy ze względu na funkcję, które spełniają. Pierwsza grupa to odkurzacze profesjonalne, czyszczące na sucho, które świetnie sprawdzają się w biurach (o małej pojemności zbiornika), plecakowe, hotelach (z wyciszoną pracą silnika) i przemysłowe (o dużej pojemności zbiornika).

Sprzedajemy także odkurzacze dwufunkcyjne. W praktyce oznacza to, że piorą na sucho i na mokro. Są przy tym wyposażone w jeden lub dwa silniki. Inny typ to odkurzacze piorące – z jednym lub dwoma silnikami.

Dla celów przemysłowych zaproponować możemy odkurzacze przemysłowe, które wykorzystywane są do czyszczenia basenów lub innych zbiorników wodnych, do drobnych pyłów, czyszczenia samolotów, prac porządkowych w zakładach stolarskich. Dostępne są także modele służące do zbierania chłodziwa tokarskiego i wiórów oraz zbierania oleju.

Wszystkie typy odkurzaczy profesjonalnych posiadają solidną i trwałą konstrukcję, są przy tym bardzo poręczne i posiadają bogate wyposażenie (np. wielostopniowe systemy filtracji). Bardzo łatwo się je obsługuje i transportuje.

Rewelacyjne odkurzacze piorące

Profesjonalne odkurzacze piorące i przemysłowe sprzedajemy na gwarancji, a oprócz tego zapewnimy ich serwis. Poprzez naszą stronę internetową można zapoznać się z każdym modelem w bardzo szczegółowy sposób.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094