Szorowarki do powierzchni różnych

Wygodne i ergonomiczne urządzenia sprawdzą się przy czyszczeniu powierzchni wykonanej z różnych materiałów (dywany, posadzki kamienne). Są przy tym łatwe w obsłudze i nie stwarzają problemu w transporcie. Bezpieczne, solidne i na gwarancji można nabyć w ofercie poznańskiej firmy Overgroup, która zapewnia także ich fachowy serwis.

Z naszym sprzętem wyszorujesz każda powierzchnię

Wśród urządzeń i maszyn czyszczący, które może zaproponować firma Overgroup znajdują się m.in. szorowarki. W zależności od przeznaczenia rozróżnia się ich różne modele. Szorowarki wykorzystywane są bowiem m.in. w obiektach usługowych, przychodniach, czy hotelach i lokalach gastronomicznych. Każda z nich jest szczegółowo zaprezentowana i opisana na naszej stronie. Ponadto zawsze można na jej temat uzyskać fachowych informacji od naszych pracowników.

W zależności od twoich oczekiwań dopasujemy dla ciebie najlepszy sprzęt służący do czyszczenia różnych powierzchni. Z naszym sprzętem wyczyścisz dokładnie każdy rodzaj posadzki, w tym również tzw. twardych oraz wypierzesz wykładzinę. Posiadamy także sprzęt przeznaczony do krystalizacji naturalnych posadzek kamiennych. Produkty, które sprzedajemy wykonane są z myślą o wieloletnim korzystaniu z nich. Wyróżniają się solidnością i niezawodnością. Ponadto nie są skomplikowane w obsłudze i łatwe do przetransportowania. Ergonomiczna konstrukcja szorowarki ułatwia również pracę jej operatorowi. Są to również bardzo bezpieczne urządzenia dla osób, które je obsługują.

Oprócz tego na oferowane maszyny dajemy gwarancję. Oferujemy przy tym serwis przed i posprzedażowy.

 

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094