Środki czystości – Poznań

Środki czystości do bieżącego mycia, dezynfekujące, doczyszczające, do prania dywanów i wykładzin, sanitariatów, okien, podłóg czy mające zastosowanie w gastronomii (np. do zmywarek, mycia ręcznego) wyszukać można w ofercie firmy Overgroup z Poznania. Zaopatrzyć tu można także w chemię samochodową i warsztatową oraz różne preparaty odświeżające.

Środki czyszczące do zadań specjalnych

Bez względu na to, do czego lub do jakiego pomieszczenia będziesz potrzebować chemiczne środki czyszczące – w naszej ofercie znajdziesz rozwiązanie na każdy problem. Sprzedajemy bowiem środki czystości uniwersalne, jak i do zadań specjalnych. Wyszukać tu bowiem można produkty do mycia płytek podłogowych, podłóg PCV, posadzek kamiennych, drewna, paneli, aluminium, przemysłowych, usuwające brud i tłuszczu z pcv, kamienia, ceramiki, metalu, a także te, które pielęgnują, nie zostawiają smug czy odkażają i odświeżają dane urządzenie czy pomieszczenie. Dzięki dostępnym w naszej ofercie produktom także wypierzesz lub wyczyścisz każdy dywan czy wykładzinę.

Radzimy sobie także z ekstremalnymi zabrudzeniami. W tym przypadku polecamy, opracowane na bazie kwasów organicznych, specjalnie środki czystości, które usuwają np. stare, zaschnięte i nawarstwione zabrudzenia oraz pozostałości wapna, cementu, betonu i rdzy, ślady po tuszu, ołówku czy długopisie. Oprócz tego mamy chemię do stali nierdzewnej czyli środki ją czyszczące i odtłuszczające.

Proponujemy także środki czyszczące, które odpowiednio konserwują, zabezpieczają dane powierzchnie, jak i służące do usuwania powłok zabezpieczających.

Przygotowaliśmy także bardzo bogatą ofertę dla szeroko pojętej gastronomii. Mieszczą się w niej środki czystości do grillów, pieców, komór wędzalniczych, a także różnego typu odkamieniacze i inne środki do czyszczenia urządzeń gastronomicznych. Z naszymi preparatami wyczyścić można także każdą powierzchnię w kuchni. Zaopatrujemy też w środki czystości do mycia oraz nabłyszczania wykorzystywane do mycia w zmywarkach w lokalach gastronomicznych i domowych, jak i do ręcznego mycia naczyń.

Środki czyszczące obejmuje również asortyment wykorzystywany w warsztatach, w tym również samochodowych, jak i do własnego użytku.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt
  Firma sprzątająca Over Group
  ul. Gałczyńskiego 52
  60-194 Poznań
  Zadzwoń:
  503 648 094